Air Control System (ACS)

 

Air Control System (ACS) özelliğine sahip çantalarda sırt kısmında iki askı arasında hava kontrolünü sağlayan bir kanal bulunmaktadır. Bu kanal sırt ile çanta arasında bir boşluk oluşturarak bu bölgede sürekli bir hava akımı olmasını sağlayarak sırttaki terlemeyi azaltarak sırtın kuru kalmasını sağlar. 


ACS Ultimate Ventilation özelliğine sahip modeller ayrıca mesh astarlı sırt pedi ile desteklenmiştir. Bu astar sayesinde çanta sırta hiçbir şekilde temas etmediği için sırt bölgesinde bir terleme olmamaktadır. Central Ventilition özelliği olan modellerde ise mesh astar olmadığı için ter etkisini azaltmak için sırt bölümünde gözenekli nefes alabilir malzeme kullanılmıştır.


Snuggle UP

 

Günlük çantalarda ve okul çantalarında kullanılan bu teknoloji ile askılar omuzların ve sırtın en rahat olacağıkalınlıkta tasarlanmıştır. Geniş askılar ile çantanın ağırlığı omuz üzerinde tek nokta yerine daha geniş bir alana eşit olarak dağırtılmıştır.

 

Geniş ve S şeklindeki askılar yastıklar ve gözenekli nefes alabilen kumaş ile desteklenerek daha konforlu bir taşıma sistemi sağlanmıştır.  


Ergo Dynamic System (EDS)

 

Üst düzey trekking çantalarında bulunan bu teknoloji ile çanta askılarının yüksekliği vücut anatomisine ve hareketlere göre ayarlanabilmektedir. Çok kolay olarak kademeli olarak askılar S-M ya da L-XL aralıklarına getirelerek taşıma kolaylığı sağlanır.

Bu özelliğe sahip çantalar yastıklı bel desteği ve göğüs kordonu ilede desteklenmektedir. Hareket esnasında çantanın dengede kalmasını sağlayan bu destekler ayrıca ağırlığın vücuda eşit olarak dağılmasını sağlamaktadır.

Bel desteğini sağlayan korse şekilli bantlar bel kalınlığına göre ayarlanabilmektedir ve üzerlerinde değerli eşyaları saklamak için cepler bulunmaktadır. Göğüs desteğini sağlayan bağlama aparatları da isteğe göre aşağı yukarı hareket ettirilebilmekte ve üzerinde acil durum düdüğü bulunmaktadır.FlexContact

 

Optimize edilmiş yük kontrolü ve hareket serbestliği için tam temaslı bir süspansiyon sistemi oluşturulmuştur. Sırt kısmına ısıl işlem ile şekillendirilmiş bir plaka ilave edilmiştir.

 

Bu plakanın amacı ağırlık dağılımını optimum şekilde sağlamak olup hareket özgürlüğünü üst seviyeye çıkarmaktır. Bu plaka yerinden çıkarılarak çanta softpack haline dönüştürülerek günlük yaşamda da kullanılabilir. 


Rain Cover İnside

 

Trekking çantalarının tamamında kullanılan bu teknoloji son zamanlarda omuz çantalarında da kullanılmaya başlanmıştır. Çantanın alt kısmında bulunan bir fermuarlı göz içerisinde bulunan su geçirmez çanta kılıfı ile yağışlı havalarda çantanızı ve çanta içindeki değerli eşyaları koruyabilirsiniz.

 

Bu kılıf lastikli yapısı sayesinde çantaya çok rahat takılabilmektedir. Çantanın ebatlarına göre her çantanın kendi boyunda bir yağmurluğu bulunmaktadır ve bu yapmurluk çantalara çok kolay takılmaktadır.

HIZLI KARGO

Siparişleriniz en fazla 3 iş günü içinde kargoya verilir.

GÜVENLİK

Bilgileriniz SSL 120 BIT sertifikası ile koruma altındadır.

KARGO ÜCRETİ

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

ÇAĞRI MERKEZİ

Siparişler ve ürünler hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.